Prodej bytu, 3+1, 85 m2

Vlak, Dálnice, MHD, Autobus
Balkón
6. ze 11

Nabízíme Vám k prodeji prostorný světlý a teplý byt o velikosti 3+1/85 m2 s báječným výhledem, umístěný v pátém patře revitalizovaného panelového domu na sídlišti Čankovská v Karlových Varech, ulice Konečná. Dispozice bytu: prostorná chodba s dvěma úložnými komorami, případně šatnami, z chodby je vstup do dvou obytných pokojů, přičemž jeden obytný pokoj je průchozí a dostaneme se přes něj do kuchyně s balkonem (cca 4 m2) a do dalšícho obytného pokoje. Byt má plastová okna a náleží k němu sklep. Další úložný prostor představuje kumbál ve společné chodbě na patře. Bytová jednotka je v původním udržovaném stavu, připravena k rekonstrukci dle Vašich představ. Vzhledem k tomu, že před zadáním do inzerce nebyl vyhotoven PENB, je tento byt v souladu s platným zákonem zařazen do energetické třídy G. Prohlídku tohoto bytu Vám doporučuji.