Prodej bytu, 3+1, 91 m2

Silnice, MHD, Autobus
Balkón
3.

Prostorný byt 3 + 1 s balkónem v centru Mariánských Lázní, Hlavní třída. Nachází se ve 2. patře historického cihlového domu bez výtahu. Celková plocha bytu i s příslušenstvím činí 90,60 m2. V bytě jsou nová eurookna, zbytek bytu je v původním, velmi zachovalém stavu. Součástí bytu je komora ( v bytě ), sklep a podíl na půdním prostoru. V kuchyni je zachovalá dřevěná podlaha, v pokojích parkety, v předsíni a soc. zařízeních dlažba. Z oken a balkónu je výhled na Hlavní třídu, z kuchyně za dům do dvora. Byt je světlý a slunný, stropy odhlučněné. Plynové topení - wafky. Ohřev vody přes plynovou karmu. Dům je celkově ve velmi dobrém stavu, postaven v r. 1890 v secesním stylu, původní prvky na domě byly zachovány. Před deseti lety byla udělána nová fasáda, eurookna v celém domě, v r. 2012 byla opravena střecha. Výhodou je parkování, které je možné na vlastním pozemku za domem. V bezprostřední blízkosti je MHD, městský park, městský bazén, zimní stadión a les s mnoha turistickými stezkami. Nedaleko od domu je také škola, školka, lékař a nákupní centrum.