Prodej bytu, 3+1, 65 m2

Silnice, MHD, Autobus
Balkón
3.

Nabízíme na prodej pěkný byt 3+1 s balkónem a komorou v atraktivní lokalitě Mariánských Lázní, ul. V Sadech. Jedná se o klidnou část centra města, přímo u městského parku. Výměra bytu je 65 m2, nachází se ve 2. patře bytového domu bez výtahu. Byt je po částečné rekonstrukci - nová plastová okna se žaluziemi, nová kuchyňská linka, nové rozvody vody, nová koupelna. Součástí bytu je komora, lze využít např. jako šatnička nebo úložný prostor. Okna orientována na východ a západ, zajišťují po celý den dostatek světla. Ze všech stran i z balkónu je příjemný výhled do okolí se zelení. Ihned k dispozici, po dohodě s majitelem může zůstat vybavený. K bytu náleží sklep v suterénu. Dům je pravidelně udržován, má zrekonstruované vchody, nové stoupačky a je částečně zateplený. Parkování je možné v blízkosti domu. V bezprostřední blízkosti je známý Ferdinandův pramen, s okolím vhodným k procházkám. Nedaleko od domu je také fotbalový stadion, tenisové kurty, zimní stadion, posilovna, městský bazén, les s mnoha turistickými stezkami. MHD a autobusové zastávky 2 min od domu. Jedná se o možnost bydlení na dobré adrese, ve výborné dostupnosti všech občanských služeb, a přesto na klidném a pěkném místě. Doporučujeme !