Prodej bytu, 3+1, 80 m2

Veřejná kanalizace
Autobus, Silnice
0. ze 3

hledáte bydlení v klidové části města Nalžovské Hory, nabízíme bytovou jednotku 3+1 s vlastním ústředním vytápěním na tuhá paliva ve zvýšeném přízemí zděného bytového domu. Vnitřní dispozice – vstupní chodba, koupelna, WC, kuchyně a tři pokoje. K jednotce náleží komora na patře domu a dva sklepy v suterénu. Voda a kanalizace obecní, el. 230/400. Byt je v dobrém stavu nebránící okamžité užívání novými majiteli.
V městě Nalžovské Hory najdeme městský úřad, poštu, středisko pro volný čas, základní a mateřskou školu, hřiště, tělocvičnu, koupaliště, zdravotnické zařízení. Obcí prochází modrá a žlutá turistická trasa a cyklotrasy č. 2080 a č. 2091. Pro využití volného času je v obci k dispozici koupaliště a sportovní hřiště. V nedalekých Krutěnicích je provozován jezdecký areál s krytou jízdárnou a jezdeckou školu. Severně se vypíná vrch Prašivice s nadmořskou výškou 575 m a severozápadně Vlčí hora 588 m n.m. V okolí se nachází spousty rybníků. Dobré dopravní spojení autobusem do Klatov, Sušice a Horažďovic.