Prodej bytu, 3+1, 72 m2

Werichova, Nové Sady, okres Olomouc, Olomoucký

kupní cena je již včetně poplatku za zprostředkování
Panelová
Po rekonstrukci
230V
Ústřední dálkové
Veřejná kanalizace
Silnice, MHD
Balkón
4. ze 6
ORKA,Werichova2
ORKA,Werichova3
ORKA,Werichova5
ORKA,Werichova4

Nabízíme prodej prostorného bytu 3+1, po rekonstrukci, na ulici Werichova - výborná dostupnost do centra, MHD, občanská vybavenost, obchody. V bytě je dostatek úložných prostor, kromě čtyř vestavěných skříní je za dveřmi malá komora. Jeden z pokojů je neprůchozí, do druhého ( ložnice ) se vstupuje z obývacího pokoje. Ložnice má balkon s pěkným výhledem do zeleně a zástavbu rodinných domů. Byt se nachází ve 4. NP v panelovém domě s výtahem. Dům je zateplený, s plastovými okny, nové jsou i stupačky (do budoucna se počítá s novým výtahem). K bytu náleží sklep.