Prodej bytu, 2+1, 61 m2

Balkón
8. ze 13
Obrázek k zakázce č.: 510843

Nabízíme ke koupi družstevní byt 2+1 se dvěma balkony, který se nachází v 8. patře věžového domu v ulici Marie Majerové v Sokolově. Anuita je splacena v plné výši. Byt je v původním udržovaném stavu, vhodný k celkové rekonstrukci. Dispozičně je byt velmi dobře řešený. Ze vstupní předsíňky vcházíme do další chodby, zde jsou vlevo umístěny dveře do prostorné komory/šatny, pohledově jsou naproti vstupu dveře do obývacího pokoje, z obývacího pokoje se vychází na jeden balkon. Dále se z chodby vstupuje do kuchyně. Kuchyň je velmi prostorná, vhodnou rekonstrukcí by zde mohla vzniknout další místnost. Je zde zachovalá bílá kuchyňská linka a samostatný plynový sporák s troubou. Z kuchyně je vstup na druhý balkon. Za kuchyní je umístěna koupelna, která je původní, umakartová, z části obložena keramickými obklady, osazena vanou, umyvadlem a odděleným WC. Z kuchyně vedou další dveře do druhé obytné místnosti. V pokojích jsou pod koberci původní parketové podlahy, v chodbě je linoleum. Stropy jsou obloženy stropními polystyrenovými deskami. V celém bytě jsou plastová okna. K bytu náleží sklepní kóje, Obytný dům se nachází v blízkosti nákupního centra Tesco, zastávka autobusu je cca 50 m od domu, v těsné blízkosti je také školka, lékař, lékárna. Prohlídku této nemovitosti vám doporučuji. Rádi vám zdarma zprostředkujeme financování hypotékou.