Prodej bytu, 2+1, 76 m2

Silnice, MHD
Terasa
3. ze 10

Nabízíme prodej prostorného, dvoupokojového bytu na ulici Handkeho. Lokalita je příjemná, spojení MHD do centra je výborné, zároveň procházky směrem na Slavonín jsou pár minut chůze. Byt je situován na stranu bez automobilového provozu, do zeleně. Dům byl postaven cca v polovině 90 let, obvodové zdivo je z cihel, příčky z panelů. U kuchyně se vstupem na terásku (cca 6 m2) je komora s oknem, z obývacího pokoje je rovněž vstup na terasu a přes ni do kuchyně a z obývacího pokoje se vchází také do ložnice. Koupelna s vanou je rovněž prostorná, WC je zvlášť. Byt je orientován na západ. Je čistý, slunný, světlý. K bytu náleží sklepní koje z dřevěných latěk.