Prodej bytu, 1+1, 35 m2

Po rekonstrukci
Silnice, MHD, Autobus
3. ze 4

Nabízíme Vám k prodeji byt o velikosti 1+1/35m2 situovaný v cihlovém domě v Karlových Varech, v ulici Ladislava Koubka. Byt je po částečné rekonstrukci - nová plastová okna, nový bojler na ohřev vody, jinak je v původním udržovaném stavu. Do prodeje je nabízen s vybavením a to: kuchyňskou linkou, v obývací části s obývací stěnou a dvěma křesly. Na přání kupujícího je samozřejmostí odvoz nábytku, který nebude požadovat. Dispozice bytu: delší vstupní chodba s komorou a WC, z chodby vstupujeme do kuchyně, přes kterou je z pravé strany vstup do obytného pokoje, z levé strany pak do menší koupelny se sprchovým koutem. Poplatky spojené s užíváním bytu na jednu osobu činní 756 ,-- Kč(studená voda 150 Kč, elektřina domu 10 Kč, odvoz odpadu 29 Kč, daň z nemovitosti 8 Kč, pojištění nemovitosti 23 Kč, správní poplatek 100 Kč, fond oprav 436 Kč. Topení zajištují plynové přímotopy WAF, ohřev vody nový elektrický bojler, který je umístěn na WC. Byt Vám doporučuji vzhledem k dobré ceně a to jak ke koupi pro vlastní potřebu, ale i jako investici. Byt je možné pronajmout za 6 000 Kč + poplatky. Protože podle platných zákonů nebyl majitelem dodán energetický štítek, uvádím skupinu G.