Roušky za poloviční cenu, respirátory a dezinfekce

28.4.2020

V rámci pomoci kolegům, a usnadnění přístupu k rouškám a dezinfekci, přichází Realitní komora ČR s nabídkou, kterou na naše naléhání ještě dodavatel výrazně cenově upravil tak, abychom byli v rámci konkurence nejlevnější.

Přinášíme Vám tuto novou možnost objednat u našeho partnera níže uvedené ochranné pomůcky a dezinfekční spray.

1.hygienické chirurgické roušky třívrstvé s gumičkou

běžná cena od 19,- Kč/ks
cena pro Vás 12,90 Kč /ks (1 balení 50ks)

2. dezinfekční spray 100 ml

(francouzký kosmetický přípravek s vysoce dezinfekčním účinkem)
(vysoce účinný francouzský prostředek s vysokým obsahem dezinfekčního alkoholu, parfémovaný, obsahuje vitamíny a dále glycerin, který vytváří ochrannou vrstvu na ruce. Pokožku chrání a současně hydratuje) – cena 196,-Kč/ks (1 balení 12ks) – možno objednávat i jednotlivě

3. Respirátory FFP2 kn95

Ochranné respirátory - v neomezeném množství !
Maloobchod od 10 ks, cena 95,- Kč za kus, při větším objemu výrazné slevy !
Velkoobchod od 1000 ks do 1.000.000 ks – cena bude stanovena individuálně.

Velkou výhodou nabízených hygienických a stále ještě (zřejmě dlouho) povinných produktů je fakt, že toto zboží skladem v Praze, je tedy možno mít doslova zítra.

Zboží je možné objednat ihned na mailové adrese inkobau@email.cz , INKOBAU s.r.o., obchodní společnost.

Doručení (osobní odběr, kurýrem, nebo na dobírku – Česká pošta) a způsob platby po dohodě s dodavatelem.