Realitní komora ČR představuje nové oblastní zástupce

18.8.2020

Představujeme vám postupně naše nové oblastní zástupce.

Jejich úkolem je být kontaktní osobou, zástupcem RKČR, ve svém regionu, aby se na ně mohli se svými dotazy problémy obracet nejen členové komory, ale také všichni makléři a klienti. Realitní komora ČR se tímto krokem chce přiblížit makléřům i klientům v jednotlivých regionech, abychom měli přímou zpětnou vazbu na vše, co je třeba řešit a kde je třeba pomoci a mohli tak rychleji a konkrétněji reagovat.

V této části vám představujeme:

Jan Lašek

zástupce pro město Mladá Boleslav

Kontaktní místo:
Blahoslavova 189
293 01 Mladá Boleslav

Telefon: 777 916 392

Jmenuji se Jan Lašek, vlastním realitni firmu REALITY K+L (viz www.realitykl.cz) máme 5 makléřů s působností v okresech Mladá Boleslav, Mělník a Litoměřice. Na trhu realit se pohybuji již od roku 2005 nepřetržitě do dnešní doby a proto si myslím, že bych mohl diky dlouholeté praxi v oboru pomoci narovnat a kultivovat realitní prostředí v CZ.

Ing. Bc. Lenka Chybová

zástupce pro město Třebíč

Kontaktní místo:
Hluboké 5
675 71 Náměšť nad Oslavou

Telefon: 731 938 702

Od roku 2010 jsem se začala věnovat finančnímu poradenství, a to na svou vlastní pěst s tím, že mým „denním chlebem“ se postupně staly zejména hypoteční úvěry na koupi či rekonstrukce nemovitostí. Zanedlouho na to přišla myšlenka spojit finance a reality dohromady. V roce 2014 jsem se proto začala zajímat o reality v rámci studia „Technické znalectví – oceňování nemovitosti“ a o rok později jsem naplno vkročila do světa realit.
Práci-postavení-roli v Realitní komoře ČR vnímám jako novou výzvu, která mi nepochybně umožní rozšířit si obzory a získat mnoho dalších cenných zkušeností. Mimo to dostanu prostor být nápomocná pro všechny ty, kteří aktuálně čelí jakékoliv situaci spojené s nemovitostmi.