Realitní komora ČR představuje nové oblastní zástupce

12.8.2020

Představujeme vám postupně naše nové oblastní zástupce.

Jejich úkolem je být kontaktní osobou, zástupcem RKČR, ve svém regionu, aby se na ně mohli se svými dotazy problémy obracet nejen členové komory, ale také všichni makléři a klienti. Realitní komora ČR se tímto krokem chce přiblížit makléřům i klientům v jednotlivých regionech, abychom měli přímou zpětnou vazbu na vše, co je třeba řešit a kde je třeba pomoci a mohli tak rychleji a konkrétněji reagovat.

V této části vám představujeme:

Zdenka Floriánová

zástupce pro město Jihlava

Kontaktní místo:
Štefánikovo nám. 1972/2
586 01 Jihlava

Telefon: 773 240 001

Jsem podnikatelka a od roku 2006 se aktivně věnuji realitní činnosti. Vlastní, rodinnou realitní kancelář Zdenka Floriánová – 1.Nonstop Reality jsem založila v roce 2009. Se svými kolegy, odborníky v oblasti realitní, finanční, právní i stavební, poskytujeme našim klientům komplexní služby na vysoké odborné úrovni. Přestože jsem za svoji praxi zrealizovala stovky úspěšných obchodů, kladu důraz na neustále sebevzdělávání, abych mohla být svým klientům oporou při jejich důležitém životním kroku, jakým prodej či koupě nemovitosti rozhodně je.

Antonín Fidler

zástupce pro město Šternberk

Kontaktní místo:
ČSA 23/10
785 01 Šternberk

Telefon: 739 183 984

Jmenuji se Antonín Fidler je mi 27 let a jsem majitelem společnosti Luxury service s. r. o. V realitách se pohybuji od roku 2013 do dnes bez přerušení. Za těch 7 let jsem prošel 2 velkými realitními sítěmi, kde jsem pracoval na různých pozicích od řadového realitního makléře, přes manažerské pozice a školitele. V roce 2018 jsem založil svojí realitní síť Luxury service s. r. o. divizi Luxury finance - finanční poradenství a divizi Luxury marketing - marketingová agentura. Mimo to, že jsem realiťák každým coulem, jsem také manžel a otec 3 dětí. Mezi mé oblíbené sporty patří fotbal, hokej a Thajský box.