Realitní komora ČR představuje nové oblastní zástupce

7.8.2020

Představujeme vám postupně naše nové oblastní zástupce.

Jejich úkolem je být kontaktní osobou, zástupcem RKČR, ve svém regionu, aby se na ně mohli se svými dotazy problémy obracet nejen členové komory, ale také všichni makléři a klienti. Realitní komora ČR se tímto krokem chce přiblížit makléřům i klientům v jednotlivých regionech, abychom měli přímou zpětnou vazbu na vše, co je třeba řešit a kde je třeba pomoci a mohli tak rychleji a konkrétněji reagovat.

V této části vám představujeme:

Marcela Matesová

zástupce pro město Most

Kontaktní místo:
Josefa Dobrovského 2162/5
434 01 Most

Telefon: 725 350 331

Josef Mejzlík

zástupce pro město Třebíč

Kontaktní místo:
Pražská 375/29
674 01 Třebíč

Telefon: 603 172 148

V roce 2007 jsem začal aktivně vyhledávat nemovitosti a získával jsem cenné zkušenosti, které jsem následně využil jako realitní makléř ve společnosti MM reality. V roce 2017 jsem založil vlastní značku J-M reality, finance.
Zabýváme se také:
- rekonstrukcí bytových jader
- převodem družstevního bytu do osobního vlastnictví
- výkupem nemovitostí