Realitní komora ČR představuje nové oblastní zástupce

27.7.2020

Představujeme vám postupně naše nové oblastní zástupce.

Jejich úkolem je být kontaktní osobou, zástupcem RKČR, ve svém regionu, aby se na ně mohli se svými dotazy problémy obracet nejen členové komory, ale také všichni makléři a klienti. Realitní komora ČR se tímto krokem chce přiblížit makléřům i klientům v jednotlivých regionech, abychom měli přímou zpětnou vazbu na vše, co je třeba řešit a kde je třeba pomoci a mohli tak rychleji a konkrétněji reagovat.

V této části vám představujeme:

Jana Smrkalová

zástupce pro město Brno

Kontaktní místo:
Blatného 1831/26
616 00 Brno - Žabovřesky

Telefon: 722 439 943

V realitách pracuji od roku 2010 a v roce 2013 jsem si založila vlastní rodinnou realitní kancelář Jolly reality. Mým hlavním cílem a motem pro práci s klienty je jejich spokojenost, tak aby se rádi ke mně zase vrátili a doporučili mě svým přátelům a známým. Práce v realitách je i mým koníčkem. Ráda se vzdělávám, absolvovala jsem několik školení od VRK Academy, Gaudens s.r.o, kurz Home stagingu a další kurzy potřebné ke zkvalitnění práce. Svoje klienty provedu obchodem s úsměvem a odbornou profesionální péčí, tak aby byli spokojeni ve svém důležitém životním kroku, jaký je prodej i koupě nemovitosti. Členství v Realitní komoře je pro mě výzvou, jak pro klienty zajistit ještě kvalitnější a profesionálnější práci.

David Dvořáček

zástupce pro město Hradec Králové

Kontaktní místo:
Smiřická 329/44
503 41 Hradec Králové

Telefon: 608 969 808

V oblasti realit se pohybuji již více než 15 let. Za tuto dobu se mi podařilo sestavit skvělý realizační tým. Díky němu si mohu dovolit Vám nabídnout služby té nejvyšší kvality, které jsou odlišné od stereotypu konkurence. Nabízím individuální přístup ke každému případu s ohledem na Vaše potřeby. Pomohu Vám zorientovat se v realitním trhu. Se mnou poznáte, že prodej, či koupě nemovitosti není starost, ale radost, protože vše, co společně uděláme bude dávat smysl a přinese očekávaný výsledek. Úkony budou pečlivě připravené, efektivní a cenově přijatelné.
Roli zástupcem REALITNÍ KOMORY přijímám s nadšením a odhodláním, rád pomohu všem klientům, kteří se ocitnou v nepříjemné situaci.