Další protestní shromáždění

1.9.2020

Další protestní shromáždění před Seznam a.s již za několik dní

Z důvodu velkého počtu zájemců o účast na demonstraci před budovou Seznamu a z důvodu stále trvající hrozby vypnutí inzerce velkému počtu realitních subjektů a dále trvajícího vynucování sdělování důvěrných obchodních informací pod hrozbou vypnutím inzerce, Realitní komora České republiky umožní realitním kancelářím i makléřům vyjádřit svobodně svoji nespokojenost na dalším dřívějším pokojném shromáždění před budovou Seznam a.s. / Sreality.cz na adrese Radlická 3294/10 Praha 5 – Smíchov,

A to v dalším termínu 8.9.2020 v čase od 13 do 15 hodin, přičemž termín 16.9.2020 zůstává také v platnosti.

Vzhledem k tomu, že celý svět je stále sužován pandemií Covid-19 shromáždění bude zatím i toto protestní shromáždění v maximálním počtu 50 účastníků.

Svoji účast na tomto shromáždění nahlaste co nejdříve na adresu urban@realitnikomora.cz.

Oznámení o konání shromáždění můžete stáhout zde.

Realitní komora České republiky