Prodej komerčního objektu, Ubytování, 2000 m2 novinka

Plyn
Individuální
Vlak, Silnice, MHD, Autobus

Stylový Zámecký hotel v Náchodě, který je včleněn na okraj zámeckého parku u hlavního vstupu do barokního zámku. Nejen turisty vyhledávaná lokalita příjemného prostředí.
Hotel nabízí ubytování v 16 pokojích (14 dvoulůžkových a 2 apartmány) s kapacitou 44 lůžek, které jsou vybaveny WC, sprchou, televizi, úložnými prostory a internetem.
Součástí hotelu je stylová restaurace s barem s kapacitou 50 až 60 osob, salónek s kapacitou 50 osob, hotelové lobby s krbem. Letní zahrádka s kapacitou až 60 osob.
Popis objektu:
Celý objekt je čtyřpodlažní, 1.NP - restaurace, salónek, lobby, kuchyně a provozní zázemí, 2.NP ubytovací prostor s 11 pokoji a technické zázemí ubytování, 3.NP podkrovní 5 podkrovních pokojů a místnost pro personál. 1.PP celý hotel je kompletně podsklepen s možností využití pro wellness, eventového nebo tanečního prostoru s vysokým klenutým stropem, bývalou vinárnou a dvojgaráží.
Zastavěná plocha: 710 m2 (469 + 241)
Celková plocha pozemků: 4618 m2
Sítě: voda vodovod, telekomunikace telefon, internet, televize pozemní multiplex, odpad veřejná kanalizace, elektřina 230V a 400V
Vytápění: plyn LPG