Pronájem bytu, 1+1, 50 m2

Česká Kamenice, okres Děčín, Ústecký

9 000 Kč za měsíc
1100,-Kč voda a el. spol. prostor, elektrika na nájemce, bez poplatku realitní kanceláři
1991431
Klidná část obce
Po rekonstrukci
230V
Ústřední elektrické
ČOV pro celý objekt
Autobus, Silnice
Balkón
2.

Nabízím k pronájmu byt 1+1 po rekonstrukci, 50m4, v 1.patře, s balkónem, komorou, s parkovacím stáním, se zahradou ve Veselém, 5 minut za Českou Kamenicí směr Děčín. Byt prošel celkovou rekonstrukcí. Jsou zde plovoucí podlahy, plastová okna, nová kuchyňská linka. Topení zajišťuje elektrický kotel, ohřev vody přes bojler. K dispozici je zděná kolárna, půdní prostor, zahrada a parkovací stání. V současné době probíhají na zahradě a parkovišti dokončovací práce. Měsíční nájem činí 9000,-Kč, zálohy na vodu , el, spol. prostor 1100.-Kč, elektrika na nájemce, vratná jistota 20200,-Kč. Bez poplatku realitní kanceláři. V blízkosti obce jsou pískovcové skály a rekreační oblast Českosaského Švýcarska, dojezd do Děčína 10 minut, do České Lípy a Nového Boru 15 minut, Česká Kamenice 5 minut.