Pronájem bytu, 2+kk, 57 m2

Internet, Kabelová televize
Balkón
4. ze 5

Naše společnost Vám zprostředkuje pronájem hezkého, prostorného, světlého, zrekonstruovaného 2kk s balkónem, o velikosti 57m² ve čtvrtém patře čistého, moderního cihlového domu s výtahem (bezbariérový přístup).
Byt je po rekonstrukci a nabízí dvě částečně zařízené neprůchozí místnosti, samostatné WC, koupelnu se sprchovým koutem, praktickou komoru a balkon. Kuchyně je vybavená novou kuchyňskou linkou se zabudovanými spotřebiči, včetně lednice a pračky. Nové podlahy, nová plastová okna - krásný široký výhled - velmi slunný, tichý byt. Jako další úložný prostor patří k jednotce též sklep v suterénu budovy.
Vyšší komfort bydlení zajišťují nájemníkům bezpečnostní dveře s videozvonkem. Teplo a ohřev teplé vody - vlastní plynový kotel. Byt je vhodný ideálně pro 1 -2 osoby
Dům má vchod z rušné ulice, ale všechna okna bytu směřují do klidné zeleně sousedního bloku.
Velmi dobrá dopravní dostupnost - stanice metra- C cca tři minuty chůze. Ev. číslo: 646315.